Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vse o the crims

13. 11. 2007

TheCrims

 

Jak se chovat

 • Nikde zbytečně nenadávej. Jestli chceš nadávat, tak si nadávej, mě do toho nic není, ale brzo se dočkáš toho, že budeš obvázaný a neschopen něco dělat na pohotovosti...
 • Nikam nepiš rasistický a fašistický řeči. A jestli chceš nějak projevit svůj názor, jdi před parlament ČR případně SK a zakřič si.
 • Nikomu bezdůvodně nerozbíjej držku, už vůbec ne Čechům a Slovákům (rada od zkušeného SmallGerryho :D)! Jestli chceš rozbít někomu hubu, počkej si, až budeš mít pořádnou výzbroj a vyraž. Sejmi pár Brazilců, Poláků a podobných lidí, však tahle hra je o tom. Ale bacha, kluby jsou zrádný a tak by místo toho, abys někoho sejmul ty, mohlo nastat to, že někdo sejme tebe a to může pěkně nasrat.
 • Jestli budeš chodit do klubů, který nejsou tvoje za fetem, dej si pozor, aby tě někdo nezbouchl a neskončil jsi pod haldou odpadků s uraženou palicí. Pokaždé teda, když budeš mít ve vztazích červený jména, okamžitě jdi na plastiku a dej si jiný ksicht (nemocnice)!!!

Jak začít

 • Ptáš se, co je cílem týhle hry? Jo, bingo – abys měl největší respekt ze všech. Čím si ho zvýšit? Jednoduše, pouze budeš dělat loupeže (pro jednoho člena, gangovky ti dávaj pouze prachy a něco málo respekt), který ti budou dávat prachy a takzvané staty. Staty = síla, inteligence, charisma a tolerance.
 • Chceš hrát? Jo, že…. To je taky otázka, já jsem vůl, no konec tlachání, divej. Nejprve se musíš zaregistrovat, aby o tobě ostatní věděli - zde. Je to česky, pokud ne, klikni dole na Českou, případně Slovenskou vlaječku a je to. Pro registraci klikni na odkaz »Registrovat (máte to tam všude, jestli to neuvidíš, jsi asi slepej a brzo skončíš v márnici). Vyplň následující pole, zaškrtni ty dva malý bílý čtverečky a vyber si svůj xsicht (ten nic neovlivní, jen vždy bude u tvýho nicku... a vem si ten, kde týpek, co je tam zobrazený, nevypadá jak debil, protože to, jak vypadáš, už něco říká).
 • Po registraci ti příjde na e-mail, cos tam napsal, pošta. Tam bude tvůj nick a heslo. Heslo je důležitý, tak si ho buď zapamatuj, to je jedna možnost a nebo si ho pak změň. To je druhá (pak je tu ještě jedna možnost, že dycky před tím, než pudeš pařit, kukneš na e-mail, mrkneš na heslo a pak až pudeš, ale to je blbý)
 • Při prvním přihlášení si musíš vybrat, co budeš mít za "povolání":
  První je zloděj. Ten je skoro stejný jako gangster, až na to, že zloděj vypadá jak debil a gangster normálně.

  Druhý je obchodník. Za toho se hraje dobře – až na to, že nemá dobrou sílu, ale má výbornou toleranci s inteligencí.

  Na třetí místo dávám v hodnocení vazouna, ten má výbornou sílu, hodí se všude.

  Poslední je pasák. Je na hovno, pouze dává o něco víc peněz z děvek než ostatní.

  Ale jako neřiď se tímhle mým hodnocením, ty to vidíš jinak, tak si vem toho, kdo je podle tebe největší genstr!
 • Tak už si konečně zaregistrovaný přihlášený. Ocitl ses na novinkách města Crims. Ale nejdřív si přečti vše o prvcích ve hře.
 • Základem hry je kradení – zlodějina. Ze začátku děláš malé čórky, okrádáš babky, mlátíš taxikáře, postupem času ale začínáš třeba mafiány a místní drogové dealery. To ti přidává víc peněz, statů a tím pádem i respektu.
 • TIP: Kup si hned bejsbolku za 40 doláčů, umožní ti to jít hned mlátit babky a nemusíš krást rohlíky.
 • Vždy před kradením si v naší kalkulačce spočítej, co zvládneš, stačí zadat inteligenci, sílu, toleranci a tvoji výzbroj. Pak dej, ať ti to za tebe kalkulačka spočte. Máš tam čtyři sloupce. Jednoduše, máš-li OK u prvního sloupce zprava, loupež se pravděpodobně nepodaří a skončíš zabáslej v base a zkysneš tam čtyry Crims dny. Pokud máš OK u druhého sloupce zprava, loupež se podaří cca na 50%. Takže neriskuj. Pokud máš ale OK i u třetího nebo čtvrtého sloupce zprava, loupež se provede na 95 – 99,9%.
 • Nyní umíš používat kalkulačku a znáš prvky ve hře ( pokud nejsi negramotný a přečet sis to ). Můžeš začít krást. Díky kalkulačce zjistíš, že pokud sis koupil bejsbolku, můžeš vykradnout babku. Udělej to.
 • Po krádeži se ti napíše, kolik peněz si na krádeži vydělal a kolik ti přibylo inteligence, síly, charisma a tolerance. Ubyla ti také příslušná výdrž, kterou máš napsanou před tím, než uděláš krádež...
 • Opakuj tu samou krádež a občas v naší kalkulačce kontroluj, zda nemůžeš provést těžší krádež.
 • Do hajzlu! Došla ti výdrž, co? No jak na to – buď zajdeš na fet do nějakého klubíku a nebo půjdeš do bordelu za nějakýma děvkama. A od čeho jsou děvky? Jo, pořádně se uvolníš a daj ti 100% výdrž. Ale bacha na ně, jsou to mrchy! Může se ti stát, že chytneš nějakou hodně hnusnou nemoc a zkončíš na pár hodinek na JIPce. Ale to je detail. Mimochodem, jak v bordelu tak na párty s drogami ubýraj vstupenky. Ty dostáváš za jeden Crims den, dostaneš jich 8 ( jeden Crims den = 6 našich hodin ). TIP: Choď nejraděj do Českých nebo Slovenských klubíků či bodelů a doplň výdrž na maximum. Vyhledáš si je, když zadáš do hledání CZE nebo SVK.
 • Co brát za drogy? Ze začátku jen chlast nebo trávu, ale pak už je to výhodnější spíš s opiem, amfetaminem nebo heroinem (ale to už musíte být pracáči). Ale bacha, můžeš to přehnat a skončit v nemocnici, takže vždy dej trochu a postupně dokupuj...
 • Tak, máš zas výdrž na 100%, můžeš jít zas krást... Šetři prachy na zbraně atd. Ale pak si všimneš, že drogy ti přidávaj furt míň a míň výdže, co? No, lehká pomoc tomu... Až se ti to přestane vyplácet, kupovat drogy ( po tom, až to, co nakradeš, nasereš za drogy ), zajdi si do nemocnice na detoxikaci a nebo si kup pár jednotek megafonu.. Stačí tak 20, a pak už na tebe drogy působjej jak po detoxikaci. Tohle je lepší řešení.
 • Tak, po detoxikaci na tebe působí drogy tak, jako dřív... To je skvělý, ne? No, a tak to budeš dělat pořád dokola, do té doby, než budeš moci dělat nějaké gangové loupeže. Dobrý je převoz peněz, dává slušný prachy ze začátku... Pak se vypracuješ, koupíš zbraně a pojedeš třeba rezervy. Potom celebrity atd. Gangy si najdeš třeba na náměstí, ale dej si pozor na hajzlíky, kteří tě chtějí zmlátit. Nejprve jim napiš a domluv se s nimi.
Kolik dostanu za gang zločin?
Název zločinu Obtížnost Kolik lidí $
Směnárna 70 2 10000
Banka 160 4 35000
Převoz peněz 300 3 80000
Státní rezerva 900 6 200000
Celebrita 2000 7 500000
Podfuk na burze 2500 9 600000
Al Capone 3000 10 800000
Jak dlouho trvá jeden Crims den?
Jeden Crims den trvá přesně 6 hodin reálnýho času :)

Jak bude dál pokračovat hra The Crims než vyprší ten čas kde je napsaný "do konce hry zbývá tolik a tolik času" bude pokračovat hra dál? Co se změní?
Po uplynutí času pojede hra odznova, takže budete odznova budovat svůj respekt, zvyšovat sílu...z minulý hry vám nic nezůstane, kromě kreditů. Změnit se může cokoliv, záleží na adminech jaký vylepšení pro nás nachystali :)

Kdyz mě někdo napadl a já se dostal do nemocnice, můžu nějak obejít léčbu (bez kreditů) abych nemusel čekat?
Nene, to bohužel jde jenom pomocí kreditů

Jak změnim povolání? Jde to?
Ano, jde to. Lze to změnit pokud kliknete na odkaz s vaším nynějším povoláním, tento odkaz je v profilu. Zaplatit můžete buď Crims dolarama, nebo kreditama.

Co jsou to kredity? K čemu mi jsou a kde je získám?
Kredity sloužej k usnadnění hry, například za deset kreditů můžete bejt z nemocnice už za hodinu apod. Kredity získáte pokud budete první v příslušném státě, 1 až 5 na světě anebo koupením. Koupit se kredity daj jen přes elektronickou peněženku Moneybookers nebo e-gold. Co to je a jak si na tuto pněženku popřípadě vydělat zjistíš podrobnějším přečtením tohoto webu.

Poprví mě detoxikace(/změna povolání, přidání síly...) stála málo, a teď se cena pořád zvyšuje, proč?
Hodně cen v Thecrims je odvozena od vašeho respektu, to znamená že čím vyšší respekt, tím víc platíte.

Nemůžu mít víc děvek, píše to že si mam koupit bordel, já jsem si ho ale už koupil. To je nějakej bug?
Ne. Nejspíš si kupuješ Nightclub v sekci Kšefty. Musíš si ale koupit bordel, kterej koupíš v sekci budovy. Do jednoho se ti vejde 5 děvek.

Nemůžu založit ani jít do gangu, čím to je?
Do gangu můžeš vejít až s respektem větším než 50

V gangu po mě chtěj moje GP, co to je?
GP je zkratka gang power, je to vaše síla na gang akce a zjistíte jí v naší kalkulačce. Jsou to ty tři čísla ve sloupcích pod -10%, -7% a 100%. Jaký číslo po vás chtěj, to je v jak jakym gangu, ale většinou se bere číslo pod -7%.

Když pudu s gangem loupit něco, co podle kalkulačky nezvládnu, ale ostatní to v pohodě zvládnou, zavřou mě?
Ne, síly všech který jdou na tu loupež se sečtou a pokud je výsledná hodnota stejná nebo vyšší než minimální počet lidí na danou akci krát obtížnost dané akce, (př.: Banka: V kolika se to dá: 4 | Obtížnost: 160 | 4 x 160 = 640, a součet GP lidí co jdou na tu akci musí dát víc než těch 640) a když je tato hodnota stejná nebo vyšší než je potřeba, loupež bude úspěšná, ale pozor tvoje gp by mělo být min. 30% obtížnosti danného zločinu. A to na -15% dle kalkulačky.

Můžou při gangových krádežích zavřít jenom mě a ostatní ne?
Ne, loupež se povede buď celýmu gangu nebo nikomu.

Máte moc pěknej web :)
Opravdu? díky moc :)

Napadení

Po uskutečnění napadení na TheCrims hráče se vám ubere 55% výdrže. Výdrž lze doplňovat např. alkoholem, drogama, nebo také když si zašukáte s děvkama. Hráče můžete napadnout, když se vám ukáže v sekci Napadení. Vždy si dejte dotyčnýho do ignore listu a koukněte na jeho profil, kolik má respectu, pokuď má míň, nebo zhruba stejně jako vy tak ho můžete zkusit napadnout, ale nemusí se to zdařit, protože může mít lepší výbavičku (zbraň, výzbroj, popřípadě stráže). Napadení můžete uskutečňovat také v gangech.

Zlodějina

V průběhu celé hry je zlodějina nejdůležitější. Přidává vám nemalé peníze a zvyšuje inteligenci, sílu, charisma a toleranci. Tyto čtyřy hodnoty také ovlivňují, jak těžkou krádež svedete. Ovlivňuje to také výzbroj. Doporučuju si vždy před kradením v naší kalkulačce spočítat, jak těžkou krádež zvládnete. Po potvrzení krádeže se vám vypíše jestli jste to zvládli nebo ne. Dále se dozvíte kolik peněz jste na krádeži vydělali nebo ztratili, kolik vám přibylo nebo ubylo inteligence, síly, charisma a tolerance. Ubyde vám také příslušná výdrž. Krást je možné také gangově. Výdrž ubývá podle náročnosti loupeže, čím větší loupež, tím více vám ubyde výdrže. Vždy u příslušné krádeže máte, kolik minimálně lidí je k tomu potřeba. Úspěšný/neúspěšný je celý gang stejně, tzn nemůže se stát že loupež udělá/neudělá jen část gangu. Za vydělané peníze si kupujte zbraně, výzbroj, stráže, ale také bordely, různé kluby, palírny, pěstírny tráv apod...

Nájemné vraždy

V první záložce "Přidej odměnu" můžete na někoho vypsat odměnu, a někdo jiný nebo vy sám ho můžete zabít, dostanete za to vypsanou odměnu. Přehled vypsaných odměn je v záložce "Odměny"

Sabotáž

Zde můžete někomu koho jste někde potkali nebo s ním máte vztah zbít děvky, nebo zničit párty/noční klub. Čím déle plánujete sabotáž, tím je větší šance že se to povede.

Děvky

Děvky jsou asi nejlepší investice...jen tak je mít a občas jim sebrat peníze, který přibejvaj vždy po půlnoci. Bohužel, v delší části hry všechny děvky vykoupíte, takže už žádný kupovat nejde. Občas se však stane, že vám nějaká děvka umře, pokud však máte vyšší charisma, často se stává že nějakou bez svého přičinění získáte jenom tím že se zfetováváte v nightklubech/na párty. Pokud už nezvládáte tolik děvek, musíte si v nabídce budovy koupit bordel, POZOR nepleťte si to s nightklubem v sekci kšefty. Potřebujete 1 výdrž abyste koupili/prodali nebo vybrali prachy od jedné děvky.

Zbraně

Zbraně a neprůstřelný vesty vám zvyšujou například šanci při kradení, nebo při útočení a bránění když vás někdo napadne. Účinnost zabraní se nesčítá, vždy automaticky používáte zbraň, která je aktivní, proto doporučuji vždy když si koupíte lepší zbraň prodat tu starou. Účinnost zbraní a neprůstřelných vest si můžete vyzkoušet v kalkulačce, zkuste vypočítat jak těžkou krádež zvládnete se zbraní a bez. V této sekci si také můžete koupit Stráže, ty vám však nepomáhají v loupežích, ale jen při bránění nebo útočení na jinou osobu/gang.

Dealer

Tady můžete nakoupit drogy do svých klubů nebo párty, fetovat je nemůžete, to můžete jen v klubech/párty. Více se však vyplatí drogy si vyrábět. Každý nákup/prodej vás stojí 2 výdrže. Prodávat svoje zboží stojí 5 % z ceny. Různý události ovlivňují ceny drog.

Budovy

Ke koupení nějaké budovy je potřeba hodně peněz, časem se to ale vyplatí. Drogy které vyrobíte můžete prodávat dealerovy za aktuální ceny, nebo je dávat do svých klubů/párty. Sebrání vyrobených drog z budovy či budov stojí 9% výdrže. Pokud nemáte už místo na svoje děvky, kupte si zde bordel, do kterýho se vejde 5 děvek. Cena za den se vám strhává sama vždy po Crims půlnoci z hotovosti. Pokud nebudete mít na provoz, tak budova bude pozastavena a přijdou budete muset platit úroky. Počet budov které můžete koupit je ovlivněna inteligencí a tolerancí, čím vyšší, tím více budov můžete mít.

Noční život

Zde je místo pro doplnění energie, neboli zfetování se. Doporučuji chodit do českých klubů, protože v jiných potkáváte lidi z jiných států, který vás potom můžou napadat (a opravdu dost často napadaj). Výdrž pomocí drog vždy dobíjejte na maximum, protože každý Crims den můžete do nějakého klubu/párty jen 8 krát, pokud to neupotřebíte, vstupenky se vám uschovají a přičtou. Jejich počet máte na konci úvodního textu. Pozor však ať se nepředávkujete!

Kšefty

První tabulka jsou ceny, kolik stojí nightcklub a párty. Rozdíl je v tom, že v nightclubu můžete prodávat jen 3 druhy drog. Pozor, nepleťte si bordel(ten se kupujete v sekci budovy a díky němu můžete mít víc děvek) a nightclub. Druhá tabulka ukazuje kolik a jaký máte kluby. Kliknutím na jméno nějakého vašeho klubu se dostanete k jeno editaci. Můžete přidat drogy, přejmenovat klub, změnit cenu nebo nastavit maximální respekt se kterým je možný do klubu vstoupit.

Doky

Zde se můžete předčasně dozvědět jestli přijede nějaká loď. Po příjezdu se totiž většinou zvedá cena drog na trhu.

Náměstí

Slouží jako v podstatě chat mezi lidma, kteří jsou právě online. Můžete se také přepínat do chatů jiných zemí, to provedete změnou jazyku celé stránky (vlaječka dole).

Kasíno

Můžete zde hrát loterii o kredity, anebo blackjack o Crims peníze, jak dobře s pomocí tabulky hrát blackjack se můžete dozvědět např, na tomto webu.

Nemocnice

Zde si můžete koupit zvýšení inteligence, síly, charisma a tolerance, což využijete zejména až budete mít gang a budete provádět gangové krádeže, protože budete mít hodně peněz, ale málo inteligence, síly, charisma a tolerance. Dále si můžete nechat udělat plastiku, což je dobré k tomu, když ve vztazích máte někoho koho nemůžete smazat, a kdo by vás mohl zbít. Také se můžete detoxikovat. Po tomto zákroku na vás drogy budou zase působit jako na začátku. Do nemocnice se také dostanete když vás někdo zbije. To ale budete v nemocnici, kde bude chat jako na náměstí, ale nebudete moc nikam jinam než na tento chat, dokud vás nepustěj. Informace kdy vás pustěj je tučně napsaná nahoře, a aktuální Crims čas je také nahoře vpravo.

Banka

Do banky si můžete uložit svoje peníze, dostanete úrok 2% denně z částky která je právě aktuální.

Vězení

Pokud se vám nepovede nějaká loupež, nebo někoho zabijete a čapnou vás fízlové zavřou vás sem do vězení, kde budete do určité doby (do kdy viz. tučným písmem nahoře). Nemůžete se nikde pohybovat, jen být na chatu ve vězení.

Zprávy

Zde máte přehled o tom kdo vám píše, můžete také psát komukoliv koho máte ve vztazích, také tady máte informace kdo vás zbil, zabil, nabídl vám vztah, nebo s vámi ukončil vztah.

Vztahy

Vztahy slouží jen k tomu, aby vám někdo mohl poslat pozvánku do gangu, nebo vy jemu. Jinak vztahy jsou zcela zbytečný, a čím míň vztahů tím líp, protože ten, s kým máte vztah vás může kdykoliv zbít. Doporučuji nemít vztah s nikým, ani s členama gangu.

Gang

Tady můžete založit svůj vlastní gang, pokud vám někdo pošle pozvánku do gangu, v této sekci se vám objeví.
Do gangu se můžete dostat dvěma způsoby:
 • Založíte svůj(tlačítko založit gang v gangové nabídce, viz prvky ve hře)
 • Pokud máte s někým vztah a on má gang, může vám poslat přihlášku, vy ji přijmete opět v gangový nabídce

výhody pokud jste v gangu
 • Můžete provádět gangové loupeže, z nichž máte O DOST víc peněz, zato ale získáváte méně inteligence, síly atd...
 • Pokud na vás někdo zaútočí, tak vás gang chrání, a tím máte větší šanci na úspěšnou obranu.

Nevýhody pokud jste v gangu
 • Pokud jste v gangu kde se nedodržujou moc přísný pravidla, často vás někdo zbije.

Kredity

Kredity sloužej k usnadnění hry, například za deset kreditů můžete bejt z nemocnice už za hodinu apod. Kredity získáte pokud budete první v příslušném státě, 1 až 5 na světě anebo koupením. Koupit se kredity daj jen přes elektronickou peněženku Moneybookers, e-gold nebo přes sms
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Ear-splitting and Stunted Blood Force Symptoms

(AnetSnigelib, 8. 10. 2018 9:33)

Compression est comment poupe votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur essence pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque age votre moelle bat, il pompe le sang tout au long vos arteres a la vacances de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/cialis-et-hypertension/

Sagacity Blood Demands Readings

(Apriliapiemi, 30. 7. 2018 20:01)

Compression est comment dur votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur determination pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque set votre moelle bat, il pompe le sang par vos arteres a la reste de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/acheter-cialis-pour-homme-yves/

...

(Openshow, 31. 7. 2013 19:25)

No něco ti řeknu, frajere:
1) Nesnaž se psat jako frajer, nejde ti to.
2) Neni pravda, že pasák je na hovno, je spíš pro zkušenější hráče, aby ses naučil s těma kurvama pracovat :D Teda jako jak s nima správně naložit, no za určitou investici ti budou vydělávat slušny prachy.
3) Obchodník je spíš pro ty nezkušenější, protože si snadno vydělává prachy a to:
1. Budovy - Z toho drogy
2. Drogy - Které máš z budov prodáš dealerovi, který ti za to dá prachata a haldu respektu. Lepší je nastřádat fet v budovách a až toho budeš mět hafo tak to prodáš a získáš megálně respu.
4) Jako neni to moje věc, ale bejt tebou nedělám blog o něčem, co absolutně neznám a nechápu!

Re: ...

(Openshow, 31. 7. 2013 19:28)

Jo a ještě chcu říct, že sem ten tvůj absolutně špatně vyloženej článek nedočetl celej a podle toho, kolik si tam toho posral až po tu část, kde sem to dočetl, je očividný, že kdybych to přečetl celý, určitě ti mám ještě co vytknout. Takže kamaráde: Tu hru se nejdřív nauč hrát a potom o tom možná něco správně napíšeš.

Openshow

Děvky

(Michal, 7. 6. 2013 13:46)

To je sice hezké, ale proč se mi v nočním životě žádné děvky nezobrazují?

otázka

(arik, 24. 7. 2009 18:19)

prosím vás,ty hacky v the crims zná už skoro každý,
neni možný,aby týpek dosáhl 500 000 res za jeden den
to prostě neni možný vás to nezajímá když vam někdo
takhle porušuj pravidla

Re: otázka

(borec, 5. 2. 2011 19:02)

ale oni neporušují pravidla,mají hodně drog nebo na kurvach hodně peněz prodaj to a hned mají prachy a respekt

Re: otázka

(NechapesHru, 5. 7. 2012 10:35)

to je mozny muj nejvyssi respekt byl za jedno kolo 12 000 000 respektu ;)

otázka

(Kaja, 1. 4. 2012 0:34)

chtel jsem se zeptat, mohu z jednoho pc mit 2 ucty?Jako ze ja a muj bratr ,ktery by chtel take hrat...dekuji